Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8893
Stary 06.03.2011, 20:32
zapomnijcie o Naszym Traore
Ma jeszcze 2 lata kontrakt, zreszta w kontrakcie nie ma zapisu o kwocie odstepnego, tą wskazuje klub

DawidTs Traore defensywnym pomocnikiem ? Ty ogladasz Nasza e-klase w ogóle?

Traore, i Melikson (jak narazie, bo gra zbyt krótko) to dla mnie najlepsi gracze Naszej e-klasy.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując