zapomnijcie o Naszym Traore

Ma jeszcze 2 lata kontrakt, zreszta w kontrakcie nie ma zapisu o kwocie odstepnego, tą wskazuje klub
DawidTs Traore defensywnym pomocnikiem ? Ty ogladasz Nasza e-klase w ogóle?
Traore, i Melikson (jak narazie, bo gra zbyt krótko) to dla mnie najlepsi gracze Naszej e-klasy.