Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9622
Stary 06.03.2011, 20:32
Piękne słowa.. ale mnie nie zaskoczyły (kto zna Małego ten wie jaki jest, fanatyk Wisły i tyle.)
powiedział że chciałby być taką ikoną w Wiśle jak Totti w As Roma czy Gerrard w LVP.. I że mógłby podpisać kontrakt z Wisłą nawet na następne 15 lat. Ma nadzieje że zaproponują mu przedłużenie bo on chętnie chciałby zostać w Wiśle, ale że to zależy od działaczy..
Boje się tylko że Holender mając za hasło "dobrze sprzedać jak ktoś tylko zacznie dobrze grać" nie będzie dotyczyło jedynego piłkarza - Patryka. W przeciwnym razie nie wybaczyłbym mu takiego zagrania i kilkanaście tyś innych osób też, taki Małecki to jedyny taki grajek w Polsce, z takim przywiązaniem, całe życie z Wisłą, oczywiście bez porównać do Żurawskiego, Baszcza, Głowę czy Franka bo oni jednak zmieniali kilkakrotnie kluby i nie mieliby podbitki do Patryka.
Ostatnio edytowane przez CH. : 06.03.2011 o godz. 20:37.
Odpowiedz cytując