Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#470
Stary 06.03.2011, 20:01
chimba napisał(a):Wyświetl post
Chlopie kazdy popelnia bledy, byles na tym meczu czy tylko ogladales na necie
Tyle, że Bunoza tych błędów popełnia za dużo...
Byłem na meczu no i potem oglądnąłem powtórkę w TV.
Odpowiedz cytując