Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8891
Stary 06.03.2011, 19:58
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
Legia słabo a Polonia tragicznie boje sie bardziej Amiki niz Legii w walce o mistrzostwo
Tiaa - za to my zagraliśmy cudowny mecz z Arką np.


Za 2 tygodni nikt nie będzie pamiętał czy to był samobój, czy to może ptak nasrał i piłka przyspieszyła.

Legia ma 3 punkty i to jest dla nas ważne żeby ich miała jak najmniej.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując