radek2323 napisał(a):

|
Legia słabo a Polonia tragicznie boje sie bardziej Amiki niz Legii w walce o mistrzostwo
|
Tiaa - za to my zagraliśmy cudowny mecz z Arką np.
Za 2 tygodni nikt nie będzie pamiętał czy to był samobój, czy to może ptak nasrał i piłka przyspieszyła.
Legia ma 3 punkty i to jest dla nas ważne żeby ich miała jak najmniej.