Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#468
Stary 06.03.2011, 19:53
chimba napisał(a):Wyświetl post
A mi sie gra Bunozy podoba, gra duzo lepiej od powolnego Chaveza, ogladalem na zywo mecz z legia z jesieni i tam wymiatal. Ciesze sie ze trener go wystawia zamiast Chaveza ktorego po sezonie i tak mamy oddac wiec niech sie zgrywa z Holendrem.
Tak, faktycznie wymiatał
Radze zobaczyć oba te filmiki
http://www.youtube.com/watch?v=rO9FU68P7JE
http://www.youtube.com/watch?v=6OlkgTm7SPE
Odpowiedz cytując