chimba napisał(a):

|
A mi sie gra Bunozy podoba, gra duzo lepiej od powolnego Chaveza, ogladalem na zywo mecz z legia z jesieni i tam wymiatal. Ciesze sie ze trener go wystawia zamiast Chaveza ktorego po sezonie i tak mamy oddac wiec niech sie zgrywa z Holendrem.
|
Tak, faktycznie wymiatał

Radze zobaczyć oba te filmiki
http://www.youtube.com/watch?v=rO9FU68P7JE
http://www.youtube.com/watch?v=6OlkgTm7SPE