Wyświetl pojedynczy post
chimba
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#467
Stary 06.03.2011, 19:50
A mi sie gra Bunozy podoba, gra duzo lepiej od powolnego Chaveza, ogladalem na zywo mecz z legia z jesieni i tam wymiatal. Ciesze sie ze trener go wystawia zamiast Chaveza ktorego po sezonie i tak mamy oddac wiec niech sie zgrywa z Holendrem.
Odpowiedz cytując