nie piszcie , że kolejka dla nas niekorzystna, najwyżej remisowa, w Białymstoku mają prawo narzekać.
niekorzystna byłaby , gdybyśmy my jakieś punkty pogubili.
jak nie patrzyć, mocne kluby wracają do gry, mniej lub bardziej fartownie oczek przybywa.
Górnik , ten jest wysoko
