Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8889
Stary 06.03.2011, 19:29
nie piszcie , że kolejka dla nas niekorzystna, najwyżej remisowa, w Białymstoku mają prawo narzekać.
niekorzystna byłaby , gdybyśmy my jakieś punkty pogubili.

jak nie patrzyć, mocne kluby wracają do gry, mniej lub bardziej fartownie oczek przybywa.
Górnik , ten jest wysoko


Odpowiedz cytując