Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9593
Stary 06.03.2011, 19:10
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Gram u stacjonarnego bo internetowy buk nie chciał mi wyplacić pieniędzy przy dużych kwotach podatek nie ma znaczenia.Nie mam zamiaru użerać się z internetowym bukiem u stacjonarnego nie ma problemu z odbiorem czasami tylko trzeba przyjść drugi raz jak nie ma w kasie utargu.
Dzisiaj Legia na luzie wygrała zgodnie z przewidywaniami mam nadzieję,że graliście.
nie ma znaczenia ?
Dzis grając w internetowym mial bys dodatkowo okolo 400 zł. no chyba, że to nie robi Ci róznicy. Kursy u internetowych były okolo 2.0-2.3.
NIe wiem gdzie grałes, ale ja nigdy problemu z wyplatami nie mialem
Odpowiedz cytując