wiktorpiekarski napisał(a):

Gram u stacjonarnego bo internetowy buk nie chciał mi wyplacić pieniędzy przy dużych kwotach podatek nie ma znaczenia.Nie mam zamiaru użerać się z internetowym bukiem u stacjonarnego nie ma problemu z odbiorem czasami tylko trzeba przyjść drugi raz jak nie ma w kasie utargu.
Dzisiaj Legia na luzie wygrała zgodnie z przewidywaniami mam nadzieję,że graliście.
|

nie ma znaczenia ?
Dzis grając w internetowym mial bys dodatkowo okolo 400 zł. no chyba, że to nie robi Ci róznicy. Kursy u internetowych były okolo 2.0-2.3.
NIe wiem gdzie grałes, ale ja nigdy problemu z wyplatami nie mialem
