Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9592
Stary 06.03.2011, 19:02
Szarny napisał(a):Wyświetl post
Chyba najlepszą opcją jest "obie strzelą". Kurs zbliżony do tego na 1, a jeżeli Legia ma wygrać to raczej w stosunku 2-1, czy coś w tym stylu. Polonia powinna coś ustrzelić grając przeciwko tej dziurawej obronie. Cracovia dała rade, Ruch też, Dysko powinno tym bardziej z tymi swoimi gwiazdoma. Moim zdaniem to bezpieczniejszy bet (kurs 1,9-2,0), ale nigdy nic nie wiadomo. To tylko piłka. I to w polskim wydaniu.


@Donki

on gra u ziemniaków. płaci 12% haracz i na tym ewentualnie straci ponad 200 zeta z wygranej. Nigdy tego nie pojme co trzeba mieć w głowie, żeby z większą kasą iść do ziemniaków... Paradoksalnie łatwiej wypłacić od internetowego buka niż od tych złodzieji. Szczególnie większe kwoty.
Gram u stacjonarnego bo internetowy buk nie chciał mi wyplacić pieniędzy przy dużych kwotach podatek nie ma znaczenia.Nie mam zamiaru użerać się z internetowym bukiem u stacjonarnego nie ma problemu z odbiorem czasami tylko trzeba przyjść drugi raz jak nie ma w kasie utargu.
Dzisiaj Legia na luzie wygrała zgodnie z przewidywaniami mam nadzieję,że graliście.
Odpowiedz cytując