Wyświetl pojedynczy post
cortezz
Banita
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11988
Stary 06.03.2011, 18:37
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Poza tym Prawo do głosowania jest czymś szczególnym - wartością - za którą "pare" osób zgineło. Ilość osób które rzeczywiście nie mogą iść na wybory po pracują jest znikoma i nie warta tych dodatkowych utrudnień i wydatków. A jak komuś sie nie chce , ma to w dupie i miałby wybrać sie do urny i zagłosować dla jaj to niech lepiej nie zdąży. Nie popadajmy w paranoje.Zwłaszcza gdy obowiązuje coś takiego jak cisza wyborcza ...
Najpierw to trzeba miec na kogo glosowac!!!! Bo jak narazie to wsrod politykow mamy albo oszolomow spod palacu, albo karierowiczow, zlodzieji, generalnie te same mordy od 89 roku zmieniaja tylko, ze sie tak wyraze - barwy klubowe!!!