Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11987
Stary 06.03.2011, 18:21
Poza tym Prawo do głosowania jest czymś szczególnym - wartością - za którą "pare" osób zgineło. Ilość osób które rzeczywiście nie mogą iść na wybory po pracują jest znikoma i nie warta tych dodatkowych utrudnień i wydatków. A jak komuś sie nie chce , ma to w dupie i miałby wybrać sie do urny i zagłosować dla jaj to niech lepiej nie zdąży. Nie popadajmy w paranoje.Zwłaszcza gdy obowiązuje coś takiego jak cisza wyborcza ...


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru