Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43794
Stary 06.03.2011, 18:17
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Jak Baszczu wróci do gry po kontuzji i załapie się do 11 to będę oglądał w jakiej jest formie.
Ale Baszczu to nie Frankowski
Też nie Żurawski czy Kuźba.
Ok koniec offtopu z mojej strony teraz już na serio .
Odpowiedz cytując