Wyświetl pojedynczy post
pabloo
Banita
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1200
Stary 06.03.2011, 18:03
No tak dokładnie ale u nas robią problemy wieczne z kupnem sekretarki są na tyle już sprytne ze patrzą na meldunki . Pierwszeństwo maja ci co kupili karnety i to juz ponad połowa miejsc sprzedanych jest (3150 full stadion) a reszta idzie jak gorące bułki w pakietach czyli Puchar + jeden mecz ligowy. W dniu meczu na bank biletów nie będzie. Wiec puki co perspektywa oglądania z poza stadionu tylko http://www.youtube.com/watch?v=uf380UXjyRU
Ostatnio edytowane przez pabloo : 06.03.2011 o godz. 20:43.