No tak dokładnie ale u nas robią problemy wieczne z kupnem sekretarki są na tyle już sprytne ze patrzą na meldunki

. Pierwszeństwo maja ci co kupili karnety i to juz ponad połowa miejsc sprzedanych jest (3150 full stadion) a reszta idzie jak gorące bułki w pakietach czyli Puchar + jeden mecz ligowy. W dniu meczu na bank biletów nie będzie. Wiec puki co perspektywa oglądania z poza stadionu tylko
http://www.youtube.com/watch?v=uf380UXjyRU