Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1199
Stary 06.03.2011, 17:57
Zawsze chłopaki mogą przyjechać do Bielska incognito, i kupić bilet, tak jak to zrobili kibice TSP na R22 Myślę, że nie byłoby chyba z tym problemu, tylko musieliby się wcześniej przejechać do B-B, żeby ten bilet kupić, bo pewnie w dniu meczu już nie będzie.