|
przyznam szczerze, ze w....ia mnie bardzo sedziowanie Siejewicza dzis, wszystko gwizdze pod Legie, za wysoko uniesiona noge Tosika od razu dal zolta, za podobne zagranie Legionisty juz nie, faule na Legii to chyba wszystkie zagwizdal, na Polonistach jakas polowe
|