Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8867
Stary 06.03.2011, 17:54
przyznam szczerze, ze w....ia mnie bardzo sedziowanie Siejewicza dzis, wszystko gwizdze pod Legie, za wysoko uniesiona noge Tosika od razu dal zolta, za podobne zagranie Legionisty juz nie, faule na Legii to chyba wszystkie zagwizdal, na Polonistach jakas polowe
Odpowiedz cytując