skeba napisał(a):

|
Wielkie powroty. Zurawski, Kuzba - nic nie grali po powrocie. Baszczynski jest juz za stary a na dodatek kontuzjogenny
|
Pewnie masz to na myśli, że w Wiśle po wielkich powrotach była wielka lipa.
Jednak zdarzają się też takie przypadki jak Kosowski po powrocie do nas po tej kontuzji grał bardzo dobrze.
<Crasch> napisał(a):

A tam, nie można wkładać wszystkich do jednego wora
|
Otóż to