Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43788
Stary 06.03.2011, 17:42
skeba napisał(a):Wyświetl post
Wielkie powroty. Zurawski, Kuzba - nic nie grali po powrocie. Baszczynski jest juz za stary a na dodatek kontuzjogenny
Pewnie masz to na myśli, że w Wiśle po wielkich powrotach była wielka lipa.
Jednak zdarzają się też takie przypadki jak Kosowski po powrocie do nas po tej kontuzji grał bardzo dobrze.
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
A tam, nie można wkładać wszystkich do jednego wora
Otóż to
Odpowiedz cytując