Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8862
Stary 06.03.2011, 17:41
Polonia Warszawa to drużyna o jakiej mówił Piechniczek - Polskie Gwiazdy, Polskie Talenty, plus kilku obcokrajowców...

Widać od dwóch lat co Polonia osiąga, a budżet płacowy mają chyba obecnie większy od Wisły.

Inna sprawa, że gdyby mieli normalnego właściciela, który dałbym popracować normalnemu trenerowi, na pewno w tabeli byliby parę oczek wyżej...
Odpowiedz cytując