|
Polonia Warszawa to drużyna o jakiej mówił Piechniczek - Polskie Gwiazdy, Polskie Talenty, plus kilku obcokrajowców...
Widać od dwóch lat co Polonia osiąga, a budżet płacowy mają chyba obecnie większy od Wisły.
Inna sprawa, że gdyby mieli normalnego właściciela, który dałbym popracować normalnemu trenerowi, na pewno w tabeli byliby parę oczek wyżej...
|