Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8858
Stary 06.03.2011, 17:34
A nie samobój?

PS: no własnie.

Oprawa? bez jaj. Normalna. Moze na ekipach Polonii Bytom robilaby wrazenie. To derby więc jakiś tam doping musi być, a i piłkarze trochę się pokopać po czołach i faulować. Nie wygra lepszy a ten kto więcej na.......i rywalowi. Polonia co prawda z deka się pospinała, ale nie dziwota skoro przychodzi po 2 tyś osób na stadion.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 06.03.2011 o godz. 17:36.
Odpowiedz cytując