Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8856
Stary 06.03.2011, 17:31
Hubnik jest w gazie i to widac...biega, walczy, caly czas jest pod gra...zupelne przeciwienstwo Genkova.

A co do atmosfery i oprawy, to naprawde pozazdroscic, az przyjemnie oglada sie taki mecz.
Odpowiedz cytując