Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8853
Stary 06.03.2011, 17:25
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Po za oprawą w meczu nie ma nic ciekawego Kopanina.
Kopanina, ale tym razem po nogach. Gdyby nie taka ilość fauli, to mecz wyglądałby dużo lepiej pod względem piłkarskim, bo "momenty są", ale każdy z nich jest przerywany faulem. Przydałoby się to trochę utemperować, to tak do Siejewicza.
Odpowiedz cytując