Teqcontroller napisał(a):

|
Po za oprawą w meczu nie ma nic ciekawego Kopanina.
|
Kopanina, ale tym razem po nogach. Gdyby nie taka ilość fauli, to mecz wyglądałby dużo lepiej pod względem piłkarskim, bo "momenty są", ale każdy z nich jest przerywany faulem. Przydałoby się to trochę utemperować, to tak do Siejewicza.