Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oress
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Ruczaj
Offline
#
8844
06.03.2011, 16:18
wiecie może na jakich kanałach na sopcast będą leciały oba dzisiejsze mecze? Lechii oraz derby Warszawy
byłbym wdzięczny za pomoc
Ostatnio edytowane przez Oress : 06.03.2011 o godz. 16:21.
Oress
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oress
Znajdź inne posty napisane przez Oress