Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
jedrula_wislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 06.03.2011, 14:21
Witam, napiszę tutaj, jeżeli już było to bardzo przepraszam, ale akurat nie mam czasów sprawdzać: czy ktoś wie kiedy mają wprowadzić tą sprzedaż biletów przez internet, bo nie będę specjalnie pisał nigdzie... z góry dziękuję
Odpowiedz cytując