Temat
:
Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
jedrula_wislak
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
274
06.03.2011, 14:21
Witam, napiszę tutaj, jeżeli już było to bardzo przepraszam, ale akurat nie mam czasów sprawdzać: czy ktoś wie kiedy mają wprowadzić tą sprzedaż biletów przez internet, bo nie będę specjalnie pisał nigdzie... z góry dziękuję
jedrula_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jedrula_wislak
Znajdź inne posty napisane przez jedrula_wislak