Wy¶wietl pojedynczy post
WRz¦
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#918
Stary 06.03.2011, 14:03
http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety/karnety/

Zniżki, zniżki, zniżki
Od rundy wiosennej 2011 Wisła Kraków wprowadza bogatą ofertę zniżek dla kibiców.

Karnety ulgowe przysługują:
  • kobietom
  • dzieciom i młodzieży uczącej się
  • studentom do 26. roku życia
Dzieci, młodzież ucząca się oraz studenci korzystający ze zniżki będą musieli okazać ważną legitymację zarówno przy zakupie karnetu, jak i przy wejściu na stadion. Zniżek nie można łączyć.



nie chciało cie sie poświęcić 3 minut na poczytanie to jestes 50zł w plecy - pretensje miej do siebie
Odpowiedz cytuj±c