Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9033
Stary 06.03.2011, 13:47
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
że co przepraszam?
o .... Wam chodzi z tym psuciem atmosfery, jakiej atmosfery się pytam?
oni mają grać, czy na pikniki jeździć?
Ok, ale nie wiadomo też co takiemu Diazowi mogłoby skoczyć do głowy.
Jeśli w Śląsku obraził się o to, że nie gra w pierwszym składzie to mógłby to w sumie zrobić i tutaj.
Chyba, że ta cała sprawa to wymysł jakiegoś pismaka...
Odpowiedz cytując