JrQ- napisał(a):

że co przepraszam?
o .... Wam chodzi z tym psuciem atmosfery, jakiej atmosfery się pytam?
oni mają grać, czy na pikniki jeździć?
|
Ok, ale nie wiadomo też co takiemu Diazowi mogłoby skoczyć do głowy.
Jeśli w Śląsku obraził się o to, że nie gra w pierwszym składzie to mógłby to w sumie zrobić i tutaj.
Chyba, że ta cała sprawa to wymysł jakiegoś pismaka...