JrQ- napisał(a):

nie przesadzajcie z tym Pawełkiem, to dobry bramkarz, tylko, że raz na 5 meczy wpuści babola
tak było zawsze, nawet w ostatniej rundzie, gdzie wg Was bronił "fantastycznie"
|
Takiego bramkarza jak Pawełek to mamy w A-klasowym klubie, a nawet mógłbym się kłócić który jest lepszy... Mówię poważnie, ale to nie oznacza że ten bramkarz z A-klasy jest wybitny, to znaczy że Pawełek trafił tam, gdzie go nigdy nie powinno być, czyli do Wisełki. Nie sztuką jest bronić to co można, tylko bronić coś co musi znaleść się w bramcę i do tego nie puszczać ,,pawełków"