Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
5371
06.03.2011, 13:23
dokładnie JrQ- niestety Pawełek tak ma, że raz na jakiś czas wpuści spektakularną szmatę i zawsze tak było i pewnie mu tak zostanie.
Piotrek87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotrek87
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek87