Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5370
Stary 06.03.2011, 13:19
nie przesadzajcie z tym Pawełkiem, to dobry bramkarz, tylko, że raz na 5 meczy wpuści babola
tak było zawsze, nawet w ostatniej rundzie, gdzie wg Was bronił "fantastycznie"
Odpowiedz cytując