Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5369
Stary 06.03.2011, 13:17
ta o te, że zawalił bramki z Bełchatowem, Górnikiem, Ruchem oraz Lechią to już nie pamiętasz w tej niby udanej rundzie?Ale racja jak na Pawełka to sukces, że tylko w 4 meczach coś zawalił a i fucka też nie pokazał do kibiców. Racja w takim razie zgodzę się, że to była bardzo udana runda dla niego bez spektakularnych wpadek xd. Dla mnie przy przedłużaniu kontraktu liczy się całokształt i nie wierzyłem w to, że Pawełek utrzyma wysoką formę dłużej. Wychodzi jednak na rację tych co nie są za Pawełkiem popatrz na jego interwencje w Turcji. Słuchaj policz ile punktów przez niego straciliśmy i ile było kompropitujących interwencji przez 5 lat jego pobytu w Wiśle a ile meczy wybronił. Ja jeszcze zauważyłem jedna sprawa. Jak bronił Pawełek to obrońcy rzadko podawali do bramkarza widać to było i wielu komentatorów to podkreślało. Teraz jak jest Pareiko to obrońcy spokojnie podają do bramkarza tak jak wszędzie to się robi.
Odpowiedz cytując