Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9608
Stary 06.03.2011, 13:15
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No tak ale zauwaz na to po co Boukhari do na przyszedl.

Sprowadzono go zeby wzmocnic sklad ,bo gosc ma dobre CV i bramki strzelal a Ajaksie.A nie zeby robil w szatni kabaret.To ze wesoly z niego czlowiek to wyszlo chyba pozniej.
Wiem, ale zauważ, że odpowiedziałem na post, w którym ktoś sugerował, że Boukhari powinien zostać - nawet jeśli ma robić tylko atmosferę.
Odpowiedz cytując