Wojtas napisał(a):

No tak ale zauwaz na to po co Boukhari do na przyszedl.
Sprowadzono go zeby wzmocnic sklad ,bo gosc ma dobre CV i bramki strzelal a Ajaksie.A nie zeby robil w szatni kabaret.To ze wesoly z niego czlowiek to wyszlo chyba pozniej.
|
Wiem, ale zauważ, że odpowiedziałem na post, w którym ktoś sugerował, że Boukhari powinien zostać - nawet jeśli ma robić tylko atmosferę.