|
Taaa ja tych kibiców Disco widziałem (tzn. nie widziałem) wracając z roboty na godzinę przed ich meczem w PP. Przed stadionem pustki, na stadionie pustki, a w okolicach placu Traugutta więcej radiowozów niż samych kibiców, więc o jakich kibicach pan Wojciechowski mówił?
Nie byłem na tym stadionie od 7-8 lat, od meczu z Lechem jeśli się nie mylę, ale dobrze pamiętam, że wtedy ich ruch kibicowski jakoś funkcjonował, a to co teraz jest to zwykła kibicowska pustynia.
|