Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5365
Stary 06.03.2011, 12:57
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Jednej średniej rundzie? Ty oglądałeś jakikolwiek mecz w rundzie jesiennej Wisły w lidze? Tylko z Ruchem zawinił, w pozostałych spotkaniach był jednym z najlepszych zawodników na boisku. Powiem więcej, to był najlepszy bramkarz jesienią w Ekstraklasie, tylko że większość dzieliła jego dokonania przez 2, mając w pamięci błędy z przeszłości.
A co on niby takiego zrobił Obronił parę strzałów kiedy piłka w niego leciała Chyba od tego jest bramkarz. Dla mnie zawalił bramkę z Bełchatowem, Górnikiem, Ruchem oraz Lechią (ta Dawidowskiego). Oprócz tego w jego interwencjach było więcej farta niż umiejętności. Miał rundę konia bardzo fajnie ale to nigdy nie był bramkarz na Wisłę.
Odpowiedz cytując