Wyświetl pojedynczy post
Wisoman
Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#453
Stary 06.03.2011, 12:55
Jonasz napisał(a):Wyświetl post
Bunoza grał naprawdę solidnie, tyle, że gra w Polsce, a tutaj się ludzi szufladkuje
Bunoza w ogóle mnie nie przekonuje od dłuższego czasu, jest zbyt wolny wystarczy dobry szybki napastnik i z miejsca go objedzie poza tym często źle się ustawia przy kryciu no i te jego długie piły bez pomyślunku wku^^&%$ mnie na maxa, rozumiem raz, dwa razy tak zagrać bez efektu ale nie cały czas. Czy ten chłopak nie uczy się na błędach a może dostał wytyczne od trenera żeby rzucić piłę do przodu i a nóż...

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując