JrQ- napisał(a):

Też myślałem o nim jeszcze przed tą kontuzją.
Niby mógłby psuć atmosferę, ale...
piłkarz z niego całkiem niezły. Uderzenie z dystansu bardzo dobre, niezła gra głową, dobre warunki fizyczne. Może Śląsk rozwiąże z nim kontrakt jest podczas trwania tej rundy i postaramy się go ściągnąć...
DrunkenBear napisał(a):

|
Małecki nie jest skrzydłowym z prawdziwego zdarzenia, przecież on nie potrafi dobrze dośrodkować. Nie mówiąc już o dryblowaniu kilku piłkarzy, wtedy ma dużo strat. Najgroźniejszy jest jak zejdzie do środka na napastnika. Ale skrzydłowy z niego marny.
|
Małecki jest bardzo dobrym skrzydłowym co wielokrotnie w tym sezonie pokazywał. Mecz z Polonią Warszawa samobój Pietrasiaka, ale świetną akcje lewą stroną zrobił Małecki i miał 70% zasług przy tym golu. Mecz Mecz z Arką i jego gol po świetnej akcji prawą stroną W końcu spotkanie z Ruchem Chorzów Małecki dośrodkował z prawej strony i bramkę zdobył Kirm. Przy golu Meliksona też miał bardzo duże zasługi to on podawał do Jirsaka z (dośrodkowanie z lewej strony) a on świetnym podaniem obsłużył Meliksona.
Asysta przy golu Pietrasiaka.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ietrasiak.html
Gol w meczu z Arką
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...__Malecki.html
Dośrodkowania do Jirsaka, ten do Meliksona i gol.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ikson_3_1.html
Asysta przy golu Kirma
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10..._Kirm_1_0.html