Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21077
Stary 06.03.2011, 12:50
na pewno jako ciekawostkę możesz napisać, że Jugosławia miała hymn (linie melodyczną) wzorowaną na naszym hymnie. teraz już Serbia ma inny hymn ale myślę, że warto o tym wspomnieć bo mało osób o tym wiem.

link do hymnu Jugosławii
http://patrz.pl/mp3/hymn-jugoslawii
Odpowiedz cytując