dj_ibutti napisał(a):

|
A mi nie jest łyso. Uważam, że błąd popełnił tylko przy dośrodkowaniu, które wypluł. Błędy zdarzają się każdemu. Na pozycji bramkarza je najbardziej widać. Pereiko też popełni jakiś głupi błąd, gwarantuje Wam.
|
Na pewno, ale przynajmniej w 99 innych sytuacjach zachowa się jak należy, nie jak Mariuszek przy bramce m.in. w Poznaniu.