Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5364
Stary 06.03.2011, 12:49
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
A mi nie jest łyso. Uważam, że błąd popełnił tylko przy dośrodkowaniu, które wypluł. Błędy zdarzają się każdemu. Na pozycji bramkarza je najbardziej widać. Pereiko też popełni jakiś głupi błąd, gwarantuje Wam.
Na pewno, ale przynajmniej w 99 innych sytuacjach zachowa się jak należy, nie jak Mariuszek przy bramce m.in. w Poznaniu.
Odpowiedz cytując