KaSzTaN napisał(a):

|
A co ze zdjeciami z budowy, faktycznie juz w pewnym momencie zabronili wszystkim wchodzic na teren budowy? Ty robiles bardzo dobre zdjecia, bo niestety Ci z oficjalnej to malo pojecia o fotografi maja, tak poprostu sobie pstrykaja..
|
Chciałem robić zdjęcia do końca trwania inwestycji...jednakże pod koniec lata 2010 usłyszałem że "zmieniły się zasady wchodzenia na budowę" i tym samym oficjalnej przypadła wyłączność na dokumentowanie przebiegu prac.
Belzebub napisał(a):

Jeśli nie masz nic przeciwko, to od razu drukuje i wkładam w antyramke!!Idealnie sie skomponuje na ścianie z rysem trybuny przedwojennej
|
ależ proszę bardzo.. tylko że jest to zaledwie miniaturka w porównaniu do oryginału, który mam w formacie 70x50cm (rysunek tuszem)
Belzebub napisał(a):

|
Posiada ktoś może taką rysowana wizualizacje stadionu z czasów 1953 - 2000 ?
|
Raczej mało prawdopodobne..ale można narysować
