Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
21075
06.03.2011, 12:40
dokładnie w sezonie 2004/2005 były ostatni raz papierowy karnety (mam taki w kolekcji), od następnego sezonu weszły plastikowe karty i były takie jubileuszowe na 100 lecie klubu.
Piotrek87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotrek87
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek87