Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8839
Stary 06.03.2011, 12:06
Jazon napisał(a):Wyświetl post
Ale kadzą Wojciechowskiemu w Cafe, jakby go nie było w tym programie, to czuję że inaczej by o Polonii i poczynaniach jej prezesa mówili.
dokladnie, ten program jest żenuący - Kowalczyk tylko próbował być szczery to już więcej nie dostaje głosu
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując