Jazon napisał(a):

|
Ale kadzą Wojciechowskiemu w Cafe, jakby go nie było w tym programie, to czuję że inaczej by o Polonii i poczynaniach jej prezesa mówili.
|
dokladnie, ten program jest żenuący - Kowalczyk tylko próbował być szczery to już więcej nie dostaje głosu