Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sawko
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Szklane Domy N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8836
Stary 06.03.2011, 11:44
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Prosta sprawa jak Polonia dziś nie wygra to Holendra w Discopolo też już nie będzie najpóźniej w poniedziałek. Z mojego punktu widzenia najlepszy byłby remis, bo wiadomo 2 punkty znikają z tabeli.
Znika jeden pkt, remis najlepszy dla Wisły bo jak ktos wygra to moze dostac wiatr w zagle a to jest niewskazane
jazda,jazda,jazda BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując