PhantomRanger napisał(a):

|
Prosta sprawa jak Polonia dziś nie wygra to Holendra w Discopolo też już nie będzie najpóźniej w poniedziałek. Z mojego punktu widzenia najlepszy byłby remis, bo wiadomo 2 punkty znikają z tabeli.
|
Znika jeden pkt, remis najlepszy dla Wisły bo jak ktos wygra to moze dostac wiatr w zagle a to jest niewskazane