Wyświetl pojedynczy post
matkur
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9602
Stary 06.03.2011, 11:35
Martwi mnie to że Rios w ogóle nie dostaje szans, czy naprawdę on nic nie wniesie do drużyny? czy go nie wykupią i nie ma sensu go wstawiać.. szkoda bo w pierwszych meczach bardzo dobrze się prezentował.
Odpowiedz cytując