Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
matkur
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
9602
06.03.2011, 11:35
Martwi mnie to że Rios w ogóle nie dostaje szans, czy naprawdę on nic nie wniesie do drużyny? czy go nie wykupią i nie ma sensu go wstawiać.. szkoda bo w pierwszych meczach bardzo dobrze się prezentował.
matkur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matkur
Znajdź inne posty napisane przez matkur