Wisła ma już serie 6 kolejnych zwycięstw , szkoda że nikt ( media ) tego nie zauważył .. w tym sezonie nikt nie miał lepszej passy od nas .
Dzisiaj bardzo porządane jest zwcięstwo Polonii na Łazienkowskiej . Oczywiście wielka Legia jest stawiana za wielkiego faworyta tego spotkania , jakby nie zważając na to że już w tym sezonie dosnała pięknych klęsk własnie z Polonią , Lechią . Bełchatowem czy z nami . Tutaj się wlasnie objawia magia otoczki , jaką wytworzyły gazety , telewizja , internet wokół niezwyciężonej Legii . Jeśli Polonia przegra , los The Bosa będzie przesądzony
Lechia - Polonia B. - mecz bez znaczenia dla nas
Korona i Zagłębie zaskoczyło mnie bardzo in minus wczoraj . Obie drużyny raczej się wzmocniły niż osłabiły a dostały tak znamiennych porażek .
Górnik kolejny raz zrobił coś z niczego i 4 pozycja tego klubu wciąż jest dla mnie ogromną sencjacją . Biedny klub , bez prawdziwego stadionu , z przeciętnymi kopaczami ma w tej chwili większe szanse na puchary niż Lech , Korona , Polonia i 3/4 ligi . Natomiast finansowo może konkurować tylko z Ruchem i Polonią B .
Ten sezon jest zresztą bardzo specyficzny . Drużyny wygrywają u siebie , natoiast na wyjazdach doznają ogromnych klęsk .Wyjątkiem od tego jest tylko Korona mająca lepszy bilans na wyjeździe . Niby to normalna sytuacja , ale patrząc na różnice w tabeli , nadal jest ona niesamowicie spłaszczona . Od 4 do 11 miejsca dzieli drużyny 5 punktów . Jeśli Legia dzisiaj wygra , wytworzy się grupa uciekając , jeśli jednak nie , będziemy czekać do wtorku czy Jagiellonia pokaże czy ma aspiracje na mistrzostwo .