Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5359
Stary 06.03.2011, 11:00
Vuko napisał(a):Wyświetl post
Ktoś ostatnio tęsknił za Pawełkiem, no to sobie może obejrzeć "pawełka".

http://www.youtube.com/watch?v=JbAPTR6Eiwc
Mariusz wraca do dawnej formy , wyraźnie lepsza dyspozycja była tylko chwilowa i możemy się cieszyć ,że nie zdecydował się przedłużyć z nami kontraktu dzięki czemu mogliśmy pozyskać bardzo pewnego Pareiko .
Odpowiedz cytując