aNouc napisał(a):

|
Tak jak podejrzewałem, coś .......ną w końcówce, ale żeby aż 3. Niezłe frajerstwo Arki.
|
Akurat włączyłem sobie transmisję jak leciała pierwsza bramka - fajna akcja Amiki, 0:1. Natomiast następne bramki to było totalne frajerstwo ze strony Arki. Te gole padły po ogromnych błędach w wyprowadzaniu piłki, chcieli pewnie szybko grać do przodu no i w rezultacie przez niedokładność ich podania były przecinane przez piłkarzy Amiki, z czego momentalnie robiła się bramkowa sytuacja, bo straty były na ich połowie, a obrońcy myślami byli chyba jeszcze przy stracie pierwszego gola, zero koncentracji. Wynik 0:3 nie oznacza, że Amika jest taka super i silna, tylko to, że Arka strasznie dała się zdemolować na sam koniec po głupich błędach.