Cóż - napiszę bez ogródek - Polonia jak wygra będzie tracić 9 punktów do Wisły. Jak wygra Legia - strata będzie wynosić tyle co nic czyli 2 punkty. Wiadomo - wygrana Polonii albo remis. Nie ma w tym nic osobistego.
Zatem życzę biby na smutno
(Niestety ale Legia jest faworytem, no ale wiadomo to przecież futbol)