Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 06.03.2011, 09:26
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Więcej miejsca powinni mieć Kirm, Małecki czy Melikson - a to powinno się przełożyć na sytuacje bramkowe.
no i Dżalamidze, który we wczorajszym meczu, strzelił bramkę i miał dwie asysty, poza tym był najlepszy na boisku
że też oni takiego 20 latka znaleźli
Odpowiedz cytując