flamengista napisał(a):

|
Więcej miejsca powinni mieć Kirm, Małecki czy Melikson - a to powinno się przełożyć na sytuacje bramkowe.
|
no i Dżalamidze, który we wczorajszym meczu, strzelił bramkę i miał dwie asysty, poza tym był najlepszy na boisku

że też oni takiego 20 latka znaleźli