Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8824
Stary 06.03.2011, 00:38
Wiele rzeczy już słyszałem i widziałem, ale to co Probierz powiedział na konferencji pomeczowej Przebiło wszystko. Chociaż po zarzutach o za "ciężkich piłkach" nic mnie dziwić już nie powinno... a jednak.
Cytat:
Po pucharowym meczu z Lechią chcieliśmy ograniczyć podróże i dlatego nie wracaliśmy do Białegostoku, tylko pojechaliśmy do ośrodka w Gutowie Małym, gdzie trenowaliśmy przed dzisiejszym spotkaniem. Przyjechaliśmy tu wygrać, ale w Bełchatowie trudno jest zwyciężyć. Wiele zespołów tu poległo. Z gry mogę być zadowolony, choć nie potrafiliśmy wykończyć akcji. Widać u nas brak ogrania na trawie
I jak u nas z piłką ma być dobrze Ja się pytam w takim razie gdzie oni się przygotowywali? na Saharze? Grenlandii? czy też może na betonowy/asfaltowym boisku przy jakiejś szkole podstawowej?
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 06.03.2011 o godz. 00:41.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując