Nie wiem czy to było próbowane, ale chciałbym zobaczyć Riosa w miejscu Kirma. Lub jako zmiennika dla Małego lub Kirma.
Co do ostatniej kolejki to jak do tej pory jestem bardzo mile zaskoczony

Oby tak dalej Panowie kopacze. Naprawdę, sporo bramek, fajne mecze i duża rywalizacja w lidze(jest to czego brakuje mi np. w lidze Hiszpańskiej gdzie jest Real Barca i długo długo nikt) bo przy obecnej sytuacji w tabeli to nawet Korona czy inny Górnik może powalczyć o puchary... Natomiast jeśli chodzi o Mistrzostwo to zdecydowanie Wisła, Legia, Amica i Jaga. Do tej czwórki ewentualnie można doliczyć jeszcze w/w Górnik, Koronę, Lechię i Bełchatów. Naprawdę widząc to co ostatnio się u nas dzieje to dochodzę do wniosku że jest jeszcze nadzieja na lepsze jutro i że za pół roku w pucharach będzie 2-3 drużyny ostro walczyły w każdym meczu z teoretycznie lepszymi przeciwnikami
