Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kokrys
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: R3J

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8822
Stary 06.03.2011, 00:15
Nie wiem czy to było próbowane, ale chciałbym zobaczyć Riosa w miejscu Kirma. Lub jako zmiennika dla Małego lub Kirma.

Co do ostatniej kolejki to jak do tej pory jestem bardzo mile zaskoczony Oby tak dalej Panowie kopacze. Naprawdę, sporo bramek, fajne mecze i duża rywalizacja w lidze(jest to czego brakuje mi np. w lidze Hiszpańskiej gdzie jest Real Barca i długo długo nikt) bo przy obecnej sytuacji w tabeli to nawet Korona czy inny Górnik może powalczyć o puchary... Natomiast jeśli chodzi o Mistrzostwo to zdecydowanie Wisła, Legia, Amica i Jaga. Do tej czwórki ewentualnie można doliczyć jeszcze w/w Górnik, Koronę, Lechię i Bełchatów. Naprawdę widząc to co ostatnio się u nas dzieje to dochodzę do wniosku że jest jeszcze nadzieja na lepsze jutro i że za pół roku w pucharach będzie 2-3 drużyny ostro walczyły w każdym meczu z teoretycznie lepszymi przeciwnikami
Odpowiedz cytując