grzechu1991 napisał(a):

|
Licznik postów, akurat jest. Coś Ci to ironizowanie nie idzie. Są pobłażliwi, bo nikomu się jeszcze nic nie stało, a sędzia też człowiek i nie wszystko musi widzieć. Co do kolejki, to tylu pięknych bramek, dawno nie widziałem.
|
To szykujmy się na to, że nieprędko będzie nam dane tyle w jednej kolejce zobaczyć

.