GrandmasterB napisał(a):

Czemu miałby zawdzięczać tę pobłażliwość sędziów?
PS. Potrafię, ale chcę mieć tyle postów co ty. Sprawę trochę utrudnia fakt, że na tym forum nie ma licznika postów, ale staram się.
|
Licznik postów, akurat jest. Coś Ci to ironizowanie nie idzie. Są pobłażliwi, bo nikomu się jeszcze nic nie stało, a sędzia też człowiek i nie wszystko musi widzieć. Co do kolejki, to tylu pięknych bramek, dawno nie widziałem.