Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8818
Stary 05.03.2011, 23:40
GrandmasterB napisał(a):Wyświetl post
Czemu miałby zawdzięczać tę pobłażliwość sędziów?

PS. Potrafię, ale chcę mieć tyle postów co ty. Sprawę trochę utrudnia fakt, że na tym forum nie ma licznika postów, ale staram się.
Licznik postów, akurat jest. Coś Ci to ironizowanie nie idzie. Są pobłażliwi, bo nikomu się jeszcze nic nie stało, a sędzia też człowiek i nie wszystko musi widzieć. Co do kolejki, to tylu pięknych bramek, dawno nie widziałem.
Odpowiedz cytując