PhantomRanger napisał(a):

To, że dostał tylko dwie kartki może zawdzięczać tylko pobłażliwości sędziów. Nie zmienia to obrazu, że to główny przodownik drwali w naszej lidze.
PS. Potrafisz korzystać z funkcji edytuj, aby nie nabijać sztucznie postów?
|
Czemu miałby zawdzięczać tę pobłażliwość sędziów?
PS. Potrafię, ale chcę mieć tyle postów co ty. Sprawę trochę utrudnia fakt, że na tym forum nie ma licznika postów, ale staram się.