Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GrandmasterB
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8816
Stary 05.03.2011, 23:26
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
To, że dostał tylko dwie kartki może zawdzięczać tylko pobłażliwości sędziów. Nie zmienia to obrazu, że to główny przodownik drwali w naszej lidze.

PS. Potrafisz korzystać z funkcji edytuj, aby nie nabijać sztucznie postów?
Czemu miałby zawdzięczać tę pobłażliwość sędziów?

PS. Potrafię, ale chcę mieć tyle postów co ty. Sprawę trochę utrudnia fakt, że na tym forum nie ma licznika postów, ale staram się.
Odpowiedz cytując